ART_IN
366 CONCEPT
Design & Lifestyle
KONTAKT

nowy adres:
ul. Piramowicza 9/1
90-254, Łódź
Punktem wyjścia marki 366 Concept Design & Lifestyle jest legendarny fotel proj. J. Chierowskiego - Model 366 - ikona wzornictwa PRL, która nigdy nie doczekała się należnej jej sławy. "Wskrzeszony" fotel retro w nowej odsłonie, wzbogacony o całą serię mebli do kolekcji - stoliki, lampy czy podnóżek, jest głównym produktem 366 Concept. Oprócz rodziny mebli retro - 366, w ofercie firmy można znaleźć Model 367, autorski fotel, nowe wydanie klasycznego „Chierowskiego”. Dodatkowo w ofercie znajdują się akcesoria wnętrzarskie – postery, poduszki i gadżety.
366 Concept w projektowaniu stawia na proste, ponadczasowe formy i oryginalne, inspirowane modą kolekcje sezonowe. Produkty wykonane są z dbałością o najdrobniejsze detale i idealnie wpisują się w nowoczesne wnętrza w klimacie loftowym.
KONTAKT

nowy adres:
ul. Piramowicza 9/1
90-254, Łódź
inne z kategorii
LE LAPIN
ekskluzywne ekokocyki dla dzieci
Kocyki łączące całkowitą naturalność i ekologię z elegancją i luksusem nawiązującym do jakości materiałów i niepowtarzalnego designu. Kocyki są wykonywane z połączenia materiałów niewystępujących w Polsce: kaszmiru z bawełną organiczną.
zamknij