ART_IN
AGATA SERGE PHOTOGRAPHY
fotografia modowa i portretowa / warsztaty fotograficzne
KONTAKT
Agata Serge - autodydaktyk, fotografka edytorialowa, modowa, portrecistka. Największą siłą jej prac wcale nie jest idealny moment uchwycenia kadru, a przenikanie przez subiektywne piękno ludzkiej natury w każdym z wykonanych ujęć.
Urodzona w Łodzi, pierwsze fotograficzne kroki stawiała w Holandii, gdzie jej prace zostały dostrzeżone przez galerię GUP i opublikowane w książce “New Dutch Photography Talent 2014”, a Roy Kahmann, założyciel Kahmann Gallery w Amsterdamie, w artykule dla holenderskiego magazynu Vogue wymienił Agatę Serge jako jeden z najbardziej obiecujących talentów fotografii fashion. Jej prace ukazały się w wielu magazynach online oraz w druku m.in.: Ellements Magazine, The Issue Magazine, Sessions i inne. W październiku 2013 roku odbyła się pierwsza wystawa prac Agaty w Amsterdamskim pop-up store, a na początku 2014 roku kolejna wystawa w Łodzi, w restauracji Off Piotrkowska - Drukarnia Skład Chleba i Wina. 

“Kreatywność to dla mnie sztuka widzenia, którą można uprawiać w dowolnym momencie. Co więcej, ludzie są dla mnie istotnym źródłem energii, chcę dawać im w zamian ujęcia, które będą odzwierciedlać ich ogromny wkład w moją pasję.”
KONTAKT
inne z kategorii
LE LAPIN
ekskluzywne ekokocyki dla dzieci
Kocyki łączące całkowitą naturalność i ekologię z elegancją i luksusem nawiązującym do jakości materiałów i niepowtarzalnego designu. Kocyki są wykonywane z połączenia materiałów niewystępujących w Polsce: kaszmiru z bawełną organiczną.
zamknij