ART_IN
ARCHIZO
architektoniczna układanka
Kontakt
Marta Nowacka
Łukasz Orzechowski

telefon:
601 518 014

mail:
archizoblocks@gmail.com

www.archizo.pl

facebook
Archizo to system ekskluzywnych gadżetów miejskich przedstawiających architekturę w formie nowoczesnych klocków- ARCHIZO BLOCKS, małych form pamiątkowych ARCHIZO GIFTS oraz instalacji wykonanych z kolorowego szkła akrylowego lub z ekologicznej sklejki. Archizo tworzy nową kategorię produktu –gadżet miejski, który edukuje i angażuje. Znajduje zastosowanie w marketingu oraz reklamie - również jako element instalacji wystawienniczych. To istniejąca architektura z bogactwem jej detali, odwzorowana w niebanalnej formie. Obiekty podzielone na klocki odpowiadające rzeczywistym elementom architektonicznym tworzącym fasadę budynku.
Poprzez naszą działalność sprawiamy, że architektura jest blisko człowieka. Promujemy architekturę miejsc co bezpośrednio łączy się z Łodzią – miastem wzorcowym w skali kraju– pod względem przyjętego programu rewitalizacji.

Archizo to także warsztaty i szkolenia architektoniczne adresowane dla dzieci, dorosłych oraz firm.

· Archizo – gadżet 10-lecia Manufaktury (Brama do Manufaktury)
· Rekomendacja Light Move Festival
· Rekomendacja Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi.
· Wyróżnienie w finale konkursu Konkursu Młodzi w Łodzi. Mam pomysł na start up oraz nagroda – m. in rezydentura w Art Inkubatorze oraz nagroda Finansowa Rektora Uniwersytetu Łódzkiego
· Wyróżnienia Punkt dla Łodzi w kategorii Inicjatywy za najlepszą na świecie pomoc naukową do uczenia o architekturze
· Wystawca na Europejskim Forum Gospodarczym. Specjalnie na to wydarzenie stworzyliśmy wielkoformatową instalację – bramę do Manufaktury, która była głównym elementem wizualnym Forum.
· Architektoniczny gadżet upominkowy zaprojektowany dla Urzędu Miasta Łodzi z okazji podsumowania roku biznesowego 2018
Kontakt
Marta Nowacka
Łukasz Orzechowski

telefon:
601 518 014

mail:
archizoblocks@gmail.com

www.archizo.pl

facebook
inne z kategorii
zamknij