ART_IN
COME ON INSTITUTE
aktywujemy kreatywność społeczną

Aktywizujemy, integrujemy, kreujemy więzi, poczucie przynależności i potrzebę żywego uczestnictwa w kulturze. Działamy w trzech sektorach: realizacji (filmowej), edukacji i organizacji. Organizujemy konkurs CreatOrów LokaLnych, którzy wraz z nami tworzą cykl filmów społecznych w ich miejscowościach i programów publicystycznych (realizowanych w Art_Inkubatorze). Prowadzimy autorskie szkolenia nietypowe np.: „Autonarracja przyczyną i skutkiem tożsamości kreatywnej”, „Postęp dzięki rytuałom, czyli jak wykorzystać dorobek kultury do osiągnięcia zamierzonych celów”. Organizujemy imprezy firmowe, których główną atrakcją jest atmosfera i realna integracja. Edukujemy dzieci i dorosłych ze wspólnot mieszkaniowych. Promujemy czytelnictwo i matematykę. Współpracujemy z 3. sektorem i Uniwersytetami Trzeciego Wieku. Robimy filmy społeczne.

Wraz z naszymi klientami uczymy się świata na nowo – bez wirtualnej oprawy i cudnie błyszczących i wyostrzonych kadrów. Młodzi, silni, wykształceni – łączymy kulturę - szerząc ideę działania, kreowania, stwarzania - z biznesem - wykorzystując wszystkie nasze umiejętności do realizacji powierzonych nam zadań.
inne z kategorii
LE LAPIN
ekskluzywne ekokocyki dla dzieci
Kocyki łączące całkowitą naturalność i ekologię z elegancją i luksusem nawiązującym do jakości materiałów i niepowtarzalnego designu. Kocyki są wykonywane z połączenia materiałów niewystępujących w Polsce: kaszmiru z bawełną organiczną.
zamknij