ART_IN
Ewelina Madalińska
product | interior | visual designer
Kontakt
Ewelina Madalińska
t: +48 607 334 989
@: ewmadalinska@gmail.com

www: ewelinamadalinska.pl

facebook

instagram
Jestem projektantką wzornictwa przemysłowego oraz przestrzeni wystawienniczych. Pomagam firmom wdrażać nowe produkty na rynek, poprzez proces projektowy, niezbędny do wykreowania każdego produktu. Mam doświadczenie w zarządzaniu procesem na wszystkich etapach: od koncepcji, przez prototypowanie aż do wdrożenia.
Specjalizuję się w projektowaniu form wyposażenia wnętrz, mebli, oświetlenia, zabawek, opakowań, nie unikam nowych wyzwań. Swobodnie poruszam się w obszarze łączenia produktu z przestrzenią, projektuję wnętrza wystawiennicze, handlowe oraz instalacje ekspozycyjne. W projektowaniu staram się szukać balansu pomiędzy potrzebami przemysłu i środowiska naturalnego w którym żyjemy. W pracy nad projektem często współpracuję z innymi specjalistami w zespołach technologów, architektów czy strategów. Uwielbiam eksperymentować z materiałami i technologiami. W wolnych chwilach opracowuje własną markę meblarską WY-BOR-NIE.
Kontakt
Ewelina Madalińska
t: +48 607 334 989
@: ewmadalinska@gmail.com

www: ewelinamadalinska.pl

facebook

instagram
inne z kategorii
Rezydenci Art_In
w katalogu łódzkiego sektora kreatywnego
Przeglądamy katalog produktów i usług łódzkiego sektora kreatywnego. Wśród wyróżnionych są obecni i byli rezydenci Art_In: studio Tartaruga, Aleksandra Richert, Blanka Biernat, Un'common, I LIKE ART, Khategat, 366 Concept - Retro Furniture, maya.mi, Tu architekci, PLN Design - Inspirująco o wzornictwie, wnętrzach i architekturze. Gratulujemy!
zamknij