ART_IN
Ewelina Madalińska
product | interior | visual designer
Kontakt
Ewelina Madalińska
t: +48 607 334 989
@: ewmadalinska@gmail.com

www: ewelinamadalinska.pl

facebook

instagram
Jestem projektantką wzornictwa przemysłowego oraz przestrzeni wystawienniczych. Pomagam firmom wdrażać nowe produkty na rynek, poprzez proces projektowy, niezbędny do wykreowania każdego produktu. Mam doświadczenie w zarządzaniu procesem na wszystkich etapach: od koncepcji, przez prototypowanie aż do wdrożenia.
Specjalizuję się w projektowaniu form wyposażenia wnętrz, mebli, oświetlenia, zabawek, opakowań, nie unikam nowych wyzwań. Swobodnie poruszam się w obszarze łączenia produktu z przestrzenią, projektuję wnętrza wystawiennicze, handlowe oraz instalacje ekspozycyjne. W projektowaniu staram się szukać balansu pomiędzy potrzebami przemysłu i środowiska naturalnego w którym żyjemy. W pracy nad projektem często współpracuję z innymi specjalistami w zespołach technologów, architektów czy strategów. Uwielbiam eksperymentować z materiałami i technologiami. W wolnych chwilach opracowuje własną markę meblarską WY-BOR-NIE.
Kontakt
Ewelina Madalińska
t: +48 607 334 989
@: ewmadalinska@gmail.com

www: ewelinamadalinska.pl

facebook

instagram
inne z kategorii
Archizo z nowymi projektami
Spodziewajcie się wielu ekscytujących newsów od Archizo. Pierwszy - w urodzinowym wydaniu Label Magazine przeczytacie super tekst o edukacyjnym aspekcie klocków architektonicznych! Drugi - nowy projekt Archizo, słuchowisko architektoniczne dla dzieci pt. „Archi-podróże po Notre Dame de Paris murze”, otrzymało patronat Ambasady Francji Ambassade de France en Pologne! Trzeci - Marta Nowacka otrzymała stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w konkursie na stypendia twórcze. Powstanie wspaniały projekt, my już wiemy jaki, ale nie możemy tego jeszcze zdradzić, dlatego stay tuned, na pewno będziemy o nim jeszcze pisać!
Wszyscy Rezydenci Art_Inkubatora
Ostatni nabór na Rezydentów Art_Inkubatora zakończył się pełnym sukcesem! Jeśli szukacie do współpracy firm z branży kreatywnej - projektantów: wnętrz, grafiki, gier, mody; filmowców; fotografów; architektów; rzemieślników - pukajcie do drzwi naszych Rezydentów!

Sprawdźcie, kto stał się częścią naszej inkubatorowej społeczności → https://tiny.pl/ttcqv. P O L E C A M Y!
must have 2020
dla Rezydentów Art_In
Na te wyniki czekamy tak samo jak na Oscary! W tym roku znakiem jakości #musthave Lodz Design Festival wyróżniło 75. projektantów i producentów, wśród nich są obecni i poprzedni Rezydenci Art_In: MIOOU, ARCHIZO, TARTARUGA. Gratulacje!

Sprawdźcie, które produkty zostały wyróżnione! Wszystkie zobaczymy we wrześniu na Tymienieckiego 3.
Rezydenci Art_In
w katalogu łódzkiego sektora kreatywnego
Przeglądamy katalog produktów i usług łódzkiego sektora kreatywnego. Wśród wyróżnionych są obecni i byli rezydenci Art_In: studio Tartaruga, Aleksandra Richert, Blanka Biernat, Un'common, I LIKE ART, Khategat, 366 Concept - Retro Furniture, maya.mi, Tu architekci, PLN Design - Inspirująco o wzornictwie, wnętrzach i architekturze. Gratulujemy!
zamknij