ART_IN
GRAPHITE
usługi projektowe z zakresu architektury, projektowania wnętrz i grafiki 3D
KONTAKT

tel. 691 876 146, 602 403 220


nowy adres:
ul. Narutowicza 90 lok. 2
90-139 Łódź
Nasze działania opieramy na ścisłej współpracy z klientem i staramy się wspólnie wypracowywać efekt końcowy w postaci zrealizowanej inwestycji. Posiadamy kwalifikacje do projektowania bez ograniczeń na terenie Unii Europejskiej.
Gwarantujemy pełną dyspozycyjność, terminowość, profesjonalną obsługę architektoniczną i znajomość procedur administracyjnych. W zakresie projektowania i aranżacji wnętrz zajmujemy się opracowaniem projektów dla inwestorów komercyjnych i prywatnych. Budujemy wirtualne modele funkcjonalno-przestrzenne obiektów. Opracowujemy kompleksowe aranżacje, dobór i projektowanie mebli, oświetlenia, wyposażenia, armatury, kolorystyki i materiałów. W ramach tworzenia dokumentacji technicznej opracowujemy pakiety rysunków 2D, w skład których wchodzą rzuty kondygnacji z aranżacją meblową, przekroje, rozwinięcia ścian, dyspozycje elektryczne, wodnokanalizacyjne, ogrzewania i wentylacji. Oferujemy modelowanie i fotorealistyczne wizualizacje budynków, wnętrz, oraz mebli, animacje, prezentacje multimedialne, oraz analizy nasłonecznienia.

 
Zajmujemy się kompleksowym opracowaniem wizualizacji 3d i fotoprezentacji obiektów architektonicznych. W skład nich mogą wchodzić: statyczne ujęcia obiektu z zewnątrz, ujęcia wnętrz, animacje "fly-through" oraz wirtualne spacery. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dostosowując styl i charakter wizualizacji do potrzeb Inwestora. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu, jesteśmy w stanie przygotować nawet najbardziej wyszukane wizualizacje Państwa inwestycji.
KONTAKT

tel. 691 876 146, 602 403 220


nowy adres:
ul. Narutowicza 90 lok. 2
90-139 Łódź
inne z kategorii
LE LAPIN
ekskluzywne ekokocyki dla dzieci
Kocyki łączące całkowitą naturalność i ekologię z elegancją i luksusem nawiązującym do jakości materiałów i niepowtarzalnego designu. Kocyki są wykonywane z połączenia materiałów niewystępujących w Polsce: kaszmiru z bawełną organiczną.
zamknij