ART_IN
Haftowany kolaż rewolucyjny
In_formacje
_data: 8 czerwca 2019
_godz. 10:00-18:00
_miejsce: Art_Inkubator w Fabryce Sztuki w Łodzi
_adres: Tymienieckiego 3
Jesteś demonem haftu? A może nigdy nie trzymałeś igły, a pani od plastyki mówiła Ci, że masz dwie lewe ręce? Każda odpowiedź jest dobra, by wyhaftować z nami wielki rewolucyjny kolaż. Rewolucyjny, czyli jaki? Taki, który nawiązuje do wydarzeń Rewolucji 1905, w tym przypadku - za pośrednictwem poezji, a dokładnie "Kwiatów Polskich" Juliana Tuwima. A skoro haft ma być rewolucyjny, to nie musi być "od linijki". Znacznie ważniejsze, żeby robić go razem (a każda pomoc się przyda, bo do wyhaftowania mamy 6 metrów kwadratowych,
Nie ociągaj się zatem!
Przyjdź w dniach 1-2 czerwca między 10.00 a 18.00 na Księży Młyn (koło Centrum Turysty) albo 8 czerwca do Fabryki Sztuki, weź igłę w dłoń i... wyhaftuj z nami rewolucję!

PS Na haftowaniu nie koniec. Kolaż dołączy do tegorocznych obchodów Rewolucji 1905, a w lipcu będzie eksponowany w Fabryce Sztuki :-)

Projekt został dofinansowany ze środków budżetu Miasta Łodzi. Realizatorem zadania jest Centrum Inicjatyw na Rzecz Rozwoju REGIO. Projekt powstał z inspiracji "Haftowaną panoramą Warszawy" zrealizowanej przez Miejsce Spotkań Warszawa - miejskie imprezy kulturalne. Partnerami projektu są: Fabryka Sztuki, Rewolucja 1905 roku, Centrum Turysty Księży Młyn.
In_formacje
_data: 8 czerwca 2019
_godz. 10:00-18:00
_miejsce: Art_Inkubator w Fabryce Sztuki w Łodzi
_adres: Tymienieckiego 3
zamknij