ART_IN
Hunger Pangs ”II” | koncert ODWOŁANY
In_formacje
_data: 27 marca 2020
_godzina: 19:00
_miejsce: Art_Inkubator w Fabryce Sztuki
_adres: Tymienieckiego 3

wstęp wolny
Hunger Pangs to projekt będący przestrzenią, gdzie eksperyment i nieograniczona wyobraźnia spotykają się w sposób wolny i nieskrępowany. Projekt oparty na wieloletniej przyjaźni trzech doświadczonych artystów, z których każdy jest indywiduum samym w sobie, a Hunger Pangs jest miejscem spotkania. Zaskakujące kompozycje i kolektywne improwizacje , karkołomne struktury melodyczne i bezkompromisowy synkretyzm - sonoryzm i elektronika. Tym jest właśnie Hunger Pangs ”II” , czyli muzyka promująca drugi album tria.
Marek Kądziela – gitarzysta , kompozytor, innowator, poszukujący nowych brzmień i wyzwań muzycznych. Doktor sztuk muzycznych i Kierownik Instytutu Instrumentalistyki Jazzowej Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Absolwent gitary jazzowej oraz kompozycji w The Carl Nielsen Academy of Music w Danii. Laureat licznych konkursów oraz lider uznanych formacji muzycznych. Muzyk aktywnie koncertujący oraz doświadczony pedagog i animator kultury. Zapraszany do rozmaitych projektów muzycznych od jazzu przez folk po muzykę współczesną i eksperymentalną.

Tomasz Dąbrowski — trębacz, kompozytor, improwizator. Wielokrotnie nagradzany artysta zarówno w Polsce jak i za granicą. Amerykański magazyn jazzowy - Downbeat, wskazuje Dąbrowskiego jako jednego z najciekawszych muzyków sceny Europejskiej [2020]. Tomasz Dąbrowski jest również na liście 15 najważniejszych muzyków Europejskich według znanego na całym świecie magazynu AllAboutJazz [2017]. Poszukiwacz nowych form, tekstur, brzmień i środków wyrazu.

Kasper Tom Christiansen — to duński perkusista będący jednym z najciekawszych kompozytorów tętniącej życiem duńskiej scenie jazzowej. W swojej twórczości nawiązuje do elementów muzyki współczesnej i swobodnej improwizacji. Jego kompozycje często łączą chwytliwe melodie w złożone i zaskakujące struktury, a zachwycający i niekonwencjonalny styl gry skupia w sposób niezwykły uwagę odbiorcy.
In_formacje
_data: 27 marca 2020
_godzina: 19:00
_miejsce: Art_Inkubator w Fabryce Sztuki
_adres: Tymienieckiego 3

wstęp wolny
zamknij