ART_IN
Kuba Krysiak Autorska Pracownia Projektowa
pragmatyczne projekty wnętrz, architektury i urbanistyki
Kontakt
www.kubakrysiak.pl
ig: Kuba Krysiak
e-mail: kuba@kubakrysiak.pl
telefon: 792 00 32 32
pokój: A226
Projektuję przestrzenie i obiekty, które organicznie rozbudowują się wraz z toczącym się w nich życiem. Planując, racjonalizuję rozwiązania i zwracam uwagę na kwestie ekonomiczne, środowiskowe oraz kulturowe.

Proces projektowy opieram na szczegółowej analizie kontekstu, otwartej rozmowie oraz uważnym przyjrzeniu się Twoim potrzebom i marzeniom. Współpracuję z ekspertami i fachowcami, aby realizować kompleksowe projekty, łącząc jakość i oryginalny charakter budowanej przestrzeni.

Odnajdywanie najlepszych rozwiązań i szacunek do otoczenia są dla mnie kluczem do tworzenia architektury. Budujmy mniej, a mądrzej. Wykorzystujmy jak najlepiej to, co już posiadamy.
Odpowiedzialne projektowanie. Pracę nad projektem rozpoczynam od dokładnego przyjrzenia się przestrzeni i potrzebom klienta. Praktykuję architekturę ekonomiczną i racjonalną, która nie generuje ukrytych kosztów finansowych i ogranicza koszt środowiskowy poprzez stosowanie ekologicznych rozwiązań czy racjonalne wykorzystywanie materiałów. Ważne są dla mnie szacunek dla przestrzeni i kontekstów społeczno-kulturowych. O projektach myślę w perspektywie długoterminowej, dlatego skłaniam się ku elastyczności przestrzeni, a co za tym idzie – możliwości łatwego przystosowania budynków i ich wnętrz do zachodzących w świecie zmian.

Autorskie i śmiałe rozwiązania projektowe. Proponuję unikalne rozwiązania przestrzenne i techniczne, odpowiadające na potrzeby współczesności. Stosuję autorskie metody projektowe, oparte na prototypowaniu modeli komputerowych i fizycznych, pozwalających określić zasadność przyjętych rozwiązań już na etapie planowania inwestycji.

Otwartość w kontaktach i kompleksowe wsparcie. Moich klientów wspieram w pełnym zakresie, od przygotowania inwestycji, aż do jej realizacji. Zależnie od potrzeb, pomagam w sprawach formalnych (np. w kontakcie z urzędem), tworzę dokumentację projektową potrzebną przy uzyskiwaniu pozwoleń oraz koordynuję prace projektowo-budowlane, dbając o dobrą atmosferę i jakościowe wykonanie prac.

Etyczne prowadzenie działalności. Współczesna architektura musi powstawać w przyjaznej atmosferze współpracy, równości i wzajemnego zaufania, dlatego wszelkie działania opieram na transparentnych i korzystnych dla obu stron warunkach. Do pracy używam wyłącznie legalnego oprogramowania, a każdy z uczestników projektu otrzymuje za swoją pracę sprawiedliwe wynagrodzenie.
Kontakt
www.kubakrysiak.pl
ig: Kuba Krysiak
e-mail: kuba@kubakrysiak.pl
telefon: 792 00 32 32
pokój: A226
inne z kategorii
zamknij