ART_IN
Magic of Creation / Myśl od Czapy
MoC to połączenie wszystkiego co robi Monika. MoC to Magic of Creation czyli pasja do tworzenia. Monika wspiera projektanów, twórców i marzycieli w realizacji ich pomysłów z obszaru mody i tekstyliów. MoC to także Myśl od Czapy, czyli niebanalne produkty powstające z potrzeby tworzenia. To czapki o minimalistycznym zadziornym kroju oraz inne produkty jak bluzy. chusty czy czapokominy. Bo przecież każdy z nas ma MoC w sobie.
Monika:

Mówię o sobie, że jestem inżynierem z duszą artysty. Moje wykształcenie, a ukończyłam Politechnikę Łódzką na wydziele Marketingu i Inżynierii Tekstyliów ze specjalizacją Architektura Tekstyliów, i zainteresowania łączą w sobie zarówno elementy techniczne jak i artystyczne. Pozwala mi to na rozwój swoich umiejętności w obu tych dziedzinach. Wiele lat mieszkałam poza granicami Polski. Dzięki temu zyskałam duże doświadczenie w pracy w zespołach międzynarodowych. Otworzyłam się na różnorodność w stylach i sposobach pracy. Zyskałam klarowność i odnalazłam swoją pasję, którą jest projektowanie nowych produktów, odkrywanie potencjału innych osób oraz coaching.

Prowadzę własną działalność USTYNIAK SOLUTIONS, gdzie wspieram projektanów, twórców i marzycieli w realizacji ich pomysłów z obszaru mody i tekstyliów. Prowadzę klienta od koncepcji do gotowego produktu. Wspólnie rozwiązujemy problemy techniczne i technologiczne napotkane po drodze do osiągnięcia najwyższej jakości produktu.

Nieustannie rozwijam się kreatywnie tworząc produkty dla mojej autorskiej marki ‘Myśl od Czapy’. Jest ona również swego rodzaju ‘laboratorium’ gdzie testuję metody reagowanie na napotkane wyzwania, tak aby w jak najlepszy sposób zaadreswoać potrzeby klientów.

Obszarami, w których się specjalizuje są:
- analiza projektu
- wsparcie techniczne i technologiczne
- znalezienie odpowiedniego konstruktora
- znalezienie producentów i dostawców tkanin, dzianin i dodatków
- znalezienie odpowiedniej szwalni
- wsparcie mentoringowo-coachingowe

Zawsze towarzyszą mi słowa Walta Disneya: If you can dream it, you can do it. I wierzę, że nie ma dla mnie i mojej działalności rzeczy niemożliwych.

Myśl od Czapy jest dostępna w sieci sklepów Skarpetoholik w Warszawie, Poznaniu, Krakowie oraz na Piotrkowskiej 142 w Łodzi.
inne z kategorii
zamknij