ART_IN
MAMY TARG
In_formacje
data: 17.03.2019
miejsce: Art_Inkubator
adres: Tymienieckiego 3, Łódź
godz.: 11.00 - 17.00

WSTĘP 5 zł (dzieci gratis)
MAMY TARG to miejsce, w którym znajdziecie produkty zaprojektowane z wyobraźnią i myślą o dziecięcej wygodzie. To ponad 80 wyselekcjonowanych wystawców, a wśród nich zdolni polscy projektanci oraz marki stawiające na oryginalny design, dbałość o szczegóły i najwyższą jakość. To także wiele inspiracji i ciekawe warsztaty.
Co znajdziecie na targu?
- niebanalne ubranka
- pościele, kocyki i inne tekstylia
- kreatywne zabawki
- książki
- mebelki i artykuły wyposażenia wnętrz
- wózki i foteliki samochodowe
- chusty i nosidła
- akcesoria dla mam

Na rodziców czeka wiele inspiracji i ciekawe warsztaty, a na najmłodszych liczne niespodzianki. Wszystkie atrakcje dla dzieci są bezpłatne. MAMY TARG to miejsce, w którym nie tylko zrobicie zakupy, ale też miło spędzicie czas i spotkacie znajomych. Zapraszamy kobiety w ciąży, przyszłych i obecnych rodziców oraz całe rodziny (babcie i dziadków też). Liczymy na to, że spędzicie z nami cały dzień, więc czeka na Was także strefa jedzenia, z uwzględnieniem tych najbardziej wymagających gustów. Do zobaczenia!

Partnerzy medialni: ESKA INFO Łódź, MiastoDzieci.pl - inspiracje dla rodziców i dzieci , Mamy Mamom, Sales & Shopping, Łódzkie Mamy, Magazyn DaDa, Radio WAWA, , Dzieci - czasopismo dla rodziców przedszkolaków , Rodzicowo.pl.

Kontakt dla wystawców:
DOMINIKA dominika@mamytarg.pl, tel. 607930030
KASIA kasia@mamytarg.pl tel. 697930030
In_formacje
data: 17.03.2019
miejsce: Art_Inkubator
adres: Tymienieckiego 3, Łódź
godz.: 11.00 - 17.00

WSTĘP 5 zł (dzieci gratis)
zamknij