ART_IN
Modopolis II Forum Mody Polskiej
In_formacje
_data: 4-6.10.2019

_zgoś się do SHOWROOMu: https://tiny.pl/tdzq6
_więcej info: www.modopolis.pl
Czekają nas trzy dni inspirujących spotkań, paneli dyskusyjnych, praktycznych warsztatów, networking i prezentacje w showroomie. W dniach 4-6 października 2019 w Łodzi spotka się kilkudziesięciu projektantów, właścicieli marek, producentów, przedsiębiorców i studentów. Nie może Cię zabraknąć! Poznaj środowisko, zainspiruj się i zyskaj nową wiedzę.
ZGŁOŚ SIĘ DO SHOWROOMU: https://tiny.pl/tdzq6

Modopolis – Forum Mody Polskiej to miejsce wymiany myśli i doświadczeń dla niezależnych projektantów, właścicieli marek, producentów, przedsiębiorców oraz studentów, którym bliskie są wartości zrównoważonego biznesu i etycznej mody. Jesteśmy po to, by edukować i wspierać ich na początku biznesowej drogi. Naszym celem jest też integracja i promocja polskiej branży mody. Łączymy siły, mówimy „nie” rywalizacji. Modopolis to spotkania, panele, warsztaty, szkolenia z udziałem ekspertów oraz showroom. Projekt realizowany jest przy wsparciu środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Miasta Łódź.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Fabryka Sztuki w Łodzi mieszcząca się w zrewitalizowanych przestrzeniach dawnej fabryki Karola Scheiblera – jednego z największych przedsiębiorców bawełnianych w Polsce XIX wieku. Fabryka Sztuki, jako Instytucja Otoczenia Biznesu i instytucja kultury poprzez Art_Inkubator, wspiera osoby kreatywne w działalności rynkowej, inicjuje profesjonalizację kadr oraz promuje sztukę. Jako instytucja kultury jest współorganizatorem wydarzeń artystycznych przygotowywanych przez Łódź Art Center (Fotofestiwal, Łódź Design Festival) i Stowarzyszenie Teatralne Chorea (festiwal teatralny RETROPERSPEKTYWY).
In_formacje
_data: 4-6.10.2019

_zgoś się do SHOWROOMu: https://tiny.pl/tdzq6
_więcej info: www.modopolis.pl
inne z kategorii
NIEWINNI
otwarcie klubokawiarni
2019_11_8
Na Tymienieckiego 3, 8 listopada, czyli w piątek, otworzy się nowa klubokawiarnia - NIEWINNI! Kto czuje się winny, ten wie, o co chodzi ;) Będą degustacje, toasty i muzyka. Na otwarciu zagra Pavel Samokhin i Wojtek Stępnik, a także przyjaciele WINNYCH "Czech z gitarą" Zdeněk Klikar i Witold Zawieja. Będzie super, wiadomo! Startujemy o 19:00.
zamknij