ART_IN
Modopolis Pop Up Shop w Ogrodowej 8
In_formacje
_miejsce: ul. Ogrodowa 8, Łódź
_kiedy: 18.08-10.09.2022
w dniach: czwartek-sobota, 15:00-20:00
Spotkajmy się w Modopolis Pop-up Shop! W Modopolis Pop-up Shop obejrzysz, przymierzysz i kupisz wyjątkowe ubrania oraz akcesoria polskich marek, dla których ważna jest etyczna moda. Do stworzenia tego miejsca zaprosiliśmy laureatów Rekomendacji Modopolis – twórców, którzy troszczą się o dobro środowiska, zrównoważoną produkcję i którym nie jest obojętna jakość produktów.
W Modpolis Pop-up Shop zaprezentują się:
Alicja Tkaczyk, Bamba Concept, Bechann (Rezydentka Art_Inkubatora), By Tati, Justyna Rożek, Kombokolor, Kamaryd, Kompromis, Kulta, Lamita Organics, Lelen, Martyna Kołtun, Mito Sito (Rezydent Art_Inkubatora), Odio tees, Rencuff, Sad human, SNY, Szare wrony, Tkanki, WyRób.

Co tu znajdziesz? Ubrania i akcesoria produkowane z uważnością na ludzi i środowisko, z recyklingu lub wykonane z certyfikowanych, naturalnych materiałów, a także niegoniące za trendami ponadczasowe fasony, które posłużą przez lata i świetnie zgrają się z pozostałą częścią garderoby! Wybierając lokalne marki Ty również przyczyniasz się do promowania idei slow fashion i szerzenia przekonania, że odpowiedzialna moda ma sens!
Kuratorką Pop-up Shop jest Monika Ustyniak, ekspertka Modopolis, której markę Magic of Creation można również zobaczyć na miejscu!
Gdzie nas znaleźć? W Łodzi, przy ul. Ogrodowej 8.
Kiedy nas szukać? Od 18 sierpnia do 10 września, w dniach: czwartek, piątek i sobota od godziny 15:00 do 20:00.

---
Trwa kolejna edycja konkursu – Modopolis. Szukamy kolejnych równie odpowiedzialnych marek i twórców, podchodzących z dużą wrażliwością do otaczającego ich świata. Tym razem wybrani uczestnicy zostaną wyróżnieni rekomendacją Modopolis, a jeden z nich otrzyma nagrodę główną – Grand Prix Porsche Centrum Łódź i 10 tysięcy złotych.
Zadanie jest współfinansowane z dotacji Miasta Łodzi.
Więcej informacji na www.modopolis.pl
In_formacje
_miejsce: ul. Ogrodowa 8, Łódź
_kiedy: 18.08-10.09.2022
w dniach: czwartek-sobota, 15:00-20:00
zamknij