ART_IN
Modopolis
Forum Mody Polskiej
Modopolis – pierwsze Forum Mody Polskiej. Pod jednym dachem dojdzie do spotkania przedstawicieli polskiej mody – projektanci, właściciele marek, przedsiębiorcy, rzemieślnicy i studenci spotkają się by na forum poszukiwać odpowiedzi na pytania czym obecnie jest polska moda, jakie są jej silne i słabe strony. Będziemy rozmawiać o tym z jakimi wyzwaniami mierzą się jej przedstawiciele i czego potrzebuje branża mody w Polsce, żeby się rozwijać.
Zabrzmią energiczne głosy panelistów, rozgorzeją dyskusje, a podczas warsztatów kreatywne głowy będą analizować, planować, postanawiać i projektować.

Modopolis to również wyjątkowy Showroom, w którym obejrzycie i kupicie produkty polskich marek.

W programie m.in.:
- panele dyskusyjne z udziałem znanych postaci ze świata polskiej mody
- warsztaty poświęcone m.in. sieciowaniu, prawu autorskiemu i przedsiębiorczości
- strefy: networking i chillout

Więcej szczegółów już wkrótce.

Organizatorem Modopolis jest Fabryka Sztuki w Łodzi mieszcząca się w zrewitalizowanych przestrzeniach dawnej fabryki Karola Scheiblera – jednego z największych przedsiębiorców bawełnianych w Polsce XIX wieku – jako Instytucja Otoczenia Biznesu (IOB) wspiera kreatywne inicjatywy, a jako centrum artystyczne realizuje niszowe działania związane ze sztuką i edukacją kulturalną. Poprzez swój projekt – Art_Inkubator – na co dzień wspiera kreatywnych przedsiębiorców z różnych branż na początku ich biznesowej drogi. Jest współorganizatorem wydarzeń artystycznych przygotowywanych przez Łódź Art Center (Lodz Design Festival), Fundację Edukacji Wizualnej (Fotofestiwal Lodz) i Stowarzyszenie Teatr CHOREA (Festiwal Retroperspektywy 2018).

Projekt realizowany jest przy wsparciu Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
inne z kategorii
zamknij