ART_IN
OSTROŚĆ
robimy obrazki: statyczne i ruchome
Doświadczenie zdobywaliśmy tworząc animacje i teledyski. Pracowaliśmy dla TVP Kultura, MTV, Centrum Nauki Kopernik, artystów takich jak Smolik, Pustki, CKOD, Pogodno, T.Love, Jamal. Na koncie mamy dwie statuetki Yacha za klipy do piosenek "Uważaj" i "Spaliny" zespołu CKOD i nominację do Fryderyka za „CYE” Smolika.


Nasze animacje znalazły się w trzech filmach Przemysława Wojcieszka oraz w grze „Wiedźmin 2: Zabójcy królów”.

Zleceniami zajmujemy się kompleksowo: od wstępnej koncepcji przez scenariusz i reżyserię po postprodukcję.

Studio Ostrość to również komiks i ilustracja. Możemy pochwalić się współpracą między innymi z Kulturą Gniewu, Muzeum Powstania Warszawskiego, Krytyką Polityczną, czy firmą Skanska. Autorską serię „Plastelina” publikowały Playboy, Machina, Gazeta Wyborcza, Newsweek. Komiks „Pantofel panny Hofmokl” stworzony do scenariusza Dennisa Wojdy otrzymał Grand Prix na Festiwalu Twórców Komiksu w Łodzi. 

Tworzymy też logotypy i identyfikację wizualną (m.in. nowe logo CD Projekt czy oprawa graficzna festiwalu LDZ Alternatywa).
inne z kategorii
LE LAPIN
ekskluzywne ekokocyki dla dzieci
Kocyki łączące całkowitą naturalność i ekologię z elegancją i luksusem nawiązującym do jakości materiałów i niepowtarzalnego designu. Kocyki są wykonywane z połączenia materiałów niewystępujących w Polsce: kaszmiru z bawełną organiczną.
zamknij