ART_IN
Otwarte śniadania w Art_In
In_formacje
_daty: 27.09, 4.10, 18,10, 8.11, 22.11, 6.12 (czwartki)
_godzina: 10:00
_miejsce: Format w Art_Inkubatorze / Fabryka Sztuki
_adres: Tymienieckiego 3, Łódź

wstęp wolny

Zapraszamy Was na kolejne otwarte śniadanie w Art_Inkubatorze. To okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, prezentacji firm z branży kreatywnej, wymiany inspiracji i doświadczeń. Z uwagi na charakter miejsca oraz specyficzne środowisko Art_Inkubatora (doświadczenie w wspieraniu przedsiębiorców z sektora kreatywnego) nasze śniadania są wyjątkowe w swojej formule. Łączą przyjemne (poczęstunek) z pożytecznym (nawiązanie kontaktów biznesowych, prezentacja swojej firmy, wymiana doświadczeń).

22.11.2018

/// Śniadanie mistrzów ///

#1 Jagoda Stączek
www.blueberrythinks.pl
Instagram: @bluebberythinks

Urodziła się i mieszka w pełnym skrajności, ale bardzo inspirującym, byłym górniczym mieście, Wałbrzychu. Jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Zajmuje się plakatem, ilustracją prasową, grafiką, rysunkiem, kolażem, amatorsko fotografią analogową. Współpracowała m.in z Newsweek Psychologia, KMAG, czy Zwierciadło. Uwielbia rzeczy drobne, takie którym trzeba się uważnie przyglądać, z pozoru nieistotne. Ścinki, skrawki oraz zniszczony papier starych gazet i zielników. Zabawy znaczeniami, zmiany kontekstu, wyciągnięcie czegoś z jego naturalnego środowiska i obserwowanie zderzenia. Stąd jej wielka miłość do kolażu.

#2 Nolwenn Brod
www.nolwennbrod.com

Francuska fotografka, ukończyła szkołę Gobelins. Jest reprezentowana przez Galerię VU od 2014 r. Jest członkiem Agence VU 'od 2016 r.; mieszka i pracuje głównie w Paryżu. Nolwenn Brod rozwija swoje projekty w ramach rezydencji twórczych, jej prace są wystawiane we Francji i Europie oraz pojawiają się w kolekcjach Musée Nicéphore Niépce, the Villa Noailles, the National Library France, the National Center of Plastic Arts, oraz Contemporary Art Houses. Zauroczona twórczością Krzysztofa Kieślowskiego, planuje zgłębić wiedzę dotyczącą długiej tradycji artystycznej Łodzi i skupić się na nawiązaniu kontaktów z młodymi twórcami ze Szkoły Filmowej. Niewykluczone, że bohaterami jej opowieści staną się również artyści związani z ceramiką czy rzeźbą. Pobyt artystki w Łodzi możliwy jest dzięki międzynarodowej platformie fotograficznej Futures, której częścią jest Fotofestiwal Łódź.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
In_formacje
_daty: 27.09, 4.10, 18,10, 8.11, 22.11, 6.12 (czwartki)
_godzina: 10:00
_miejsce: Format w Art_Inkubatorze / Fabryka Sztuki
_adres: Tymienieckiego 3, Łódź

wstęp wolny
inne z kategorii
Konsultacje i doradztwo
październik-grudzień 2018
Konsultacje indywidualne z kompetentnymi osobami, gotowymi wysłuchać, doradzić, podpowiedzieć i pomóc młodemu przedsiębiorcy.

Konsultacje mentorskie: poniedziałek 10.00-14.00
Konsultacje księgowe: poniedziałek-piątek 9.00-15.00 (bez zapisów)
Konsultacje prawne: w co drugi poniedziałek 16.00-18.00
w co drugi czwartek 10.00-12.00

Konsultacje są bezpłatne po wcześniejszej rejestracji.
Mail: art_in@fabrykasztuki.org
zamknij