ART_IN
Seminarium: Smart Business in Smart City
In_formacje
data: 1 marca 2019
godzina: 17:00-20:00

ZAREJESTRUJ SIĘ
Celem seminarium Smart Business in Smart City jest przyjrzenie się bliżej, jak w najbliższej przyszłości będą funkcjonowały organizacje komunikujące nowy styl zarządzania, pracy i życia. Tematyka spotkania koncentruje się wokół problemów rozwoju firm działających w oparciu o unikalne modele biznesowe, wykorzystujące przestrzeń miejską do tworzenia wspólnych form użytkowania i konsumpcji, filozofii działania „inteligentnych” organizacji, których ekonomiczny sukces jest wynikiem zwiększonej efektywności wykorzystania zasobów społecznych, ludzkich i technicznych a także o przyszłości miast i regionów, tworzących możliwości dla rozwoju organizacji.
W programie wystąpienia gości: Professor Douglas McWilliams, Founder and Deputy Chairman, Centre for Economics and Business Research (CEBR), London, Andrzej Walczak z Grupy ATLAS, Błażej Moder z EC1, Waldemar Olbryk z Echo Investment.

Seminaria "W drodze do menedżerskiej doskonałości" to unikalna inicjatywa integrująca środowisko menedżerów, praktyków biznesu i akademików. Spotkania są okazją do aktualizacji wiedzy dotyczącej najnowszych wyzwań związanych z zarządzaniem oraz inspiracją do samorozwoju.

Także 1 marca - przed seminarium, o godz. 15.30 - zapraszamy kandydatów na studia MBA w PAM Center na Open House. Natomiast po seminarium - After Party - spotkanie społeczności PAM Center (Absolwentów, wykładowców, sympatyków).

In_formacje
data: 1 marca 2019
godzina: 17:00-20:00

ZAREJESTRUJ SIĘ
inne z kategorii
LDZ Alternatywa 2019
lipiec-sierpień
Nie ma wakacji bez letnich koncertów w Fabryce Sztuki. Po raz kolejny dawne magazyny Karola Scheiblera i Ludwika Grohmana na Księżym Młynie zawibrują od muzyki. LDZ Alternatywa to jedno z ważniejszych wydarzeń na muzycznej mapie Łodzi. To cykl 7. bezpłatnych koncertów w lipcu i sierpniu. W tym roku na program składa się szeroki wachlarz muzyczny: od funku, przez jazz, po elektronikę. Od kameralnych występów po wieloosobowe składy. Od tanecznej międzywojennej Warszawy po współczesny Londyn. Tymienieckiego 3, otwarcie bram o godz. 20:00, start koncertów o godz. 21:00, wstęp wolny.

11.07 P.Unity
zamknij