ART_IN
Świąteczne Sztuki | Targi designu i wszystkiego dobrego
In_formacje
18.12.2022
godz. 11:00-19:00
wstęp wolny
Rezydenci Art_Inkubatora po raz kolejny łączą siły i organizują świąteczną odsłonę targów sztuki i designu. W niedzielę, 18 grudnia w Art_Inkubatorze w Fabryce Sztuki w Łodzi ponad 70 wystawców pokaże swoje najlepsze projekty.
Świąteczne Sztuki to czwarta odsłona targów organizowanych m.in. przez Rezydentów Art_Inkubatora. Po bardzo dobrze przyjętych poprzednich edycjach, organizują oni edycję świąteczną, ponownie zapraszając do współpracy innych lokalnych twórców – w sumie prawie 70 marek. Na stoiskach można będzie podziwiać i kupić między innymi: ceramikę, ubrania, torebki, biżuterię, grafikę i plakaty, dodatku do domu, akcesoria dla zwierząt, książki. Wszystko oryginalne, wyprodukowane lokalnie i w pojedynczych egzemplarzach.

– Zimowa edycja targów Świąteczne Sztuki to ponad 70 wspaniałych wystawców z Łodzi i całej całej Polski. Wydarzenie organizowane jest przez kolektyw Łódzkie Sztuki, w którego skład wchodzą zarówno Rezydenci Art_Inkubatora, jak i osoby spoza niego. I to właśnie ich, Rezydentów i wyselekcjonowane marki, które zgłosiły chęć udziału, można będzie spotkać na niedzielnych targach – zapowiada Dagmara Appel, marka zACHwyty, Rezydentka Art_Inkubatora i jedna z organizatorek targów.

– Bardzo nas to cieszy, że obecni Rezydenci Art_Inkubatora stworzyli tak zgraną drużynę i już po raz czwarty organizują u nas takie wydarzenie. Już przy pierwszej edycji widzieliśmy zaangażowane i zespołowe dążenie do celu, które przełożyło się na sukces poprzednich edycji. Mamy wielką nadzieję, że nie wszyscy mają już świąteczne prezenty i z przyjemnością zajrzą na Tymienieckiego 3 poczuć magię świąt – mówi Maciej Trzebeński, Dyrektor Fabryki Sztuki w Łodzi.

W trakcie trwania imprezy będzie otwarta klubokawiarnia NieWinni, a na patio zaparkują foodtrucki z kawą oraz frytkami. Będzie też świąteczna strefa relaksu oraz bawialnia dla dzieci, która działa od marca na pierwszym piętrze w Fabryce Sztuki. Targi na Tymienieckiego 3 ruszą o godz. 11:00 i potrwają do godz. 19:00. Wstęp jest bezpłatny.

Art_Inkubator tworzy wyjątkową społeczność ludzi kreatywnych i przedsiębiorczych oraz wspiera ich działalność na różnych poziomach. Swoje miejsce znalazło tutaj kilkadziesiąt firm z branży przemysłów kreatywnych, m.in.: projektantów, architektów, fotografów czy agencji kreatywnych. Zgromadzenie wielu tak różnych biznesów pod jednym dachem daje unikatowe możliwości współdziałania.
In_formacje
18.12.2022
godz. 11:00-19:00
wstęp wolny
inne z kategorii
zamknij