ART_IN
Świąteczne Sztuki. Targi Sztuki, Designu i wszystkiego dobrego!
In_formacje
5.12.2021
wstęp wolny
5 grudnia spotkajcie się ze zdolnymi łódzkimi artystami w NieWinnych, by znaleźć wyjątkowe prezenty dla Was i Waszych najbliższych. U wystawców zaopatrzycie się w: ceramikę, plakaty, ubrania, biżuterię, meble i dodatki do domu, świeczki, wypieki i przetwory oraz wiele innych wyjątkowych przedmiotów.
Rezydenci Art_Inkubatora postanowili wykorzystać przedświąteczną atmosferę, by nie tylko zaprezentować swoje produkty szerszej grupie łodzian, ale też namówić ich do kupowania od lokalnych firm. Stąd pomysł na Świąteczne Sztuki. Targi Sztuki, Designu i Wszystkiego Dobrego, które odbędą się w Fabryce Sztuki w Łodzi w najbliższą niedzielę w godzinach od 11.00 do 19.00. Rezydenci zaprosili do współpracy innych lokalnych twórców i producentów. W sumie jest to ponad 40 firm.

Na targowych stoiskach znaleźć będzie można oryginalne gwiazdkowe prezenty i dekoracje: ceramikę, biżuterię, plakaty, kolaże, upcyclingowe obrazy, kartki okolicznościowe, ręcznie robione świeczki. Nie zabraknie mody, koszulek, bluz, plecaków czy czapek. Wśród stoisk będą też te z dodatkami do domu, a nawet meblami. Znajdą się również prezenty dla kocich domowników, a na łasuchów czekać będą świąteczne wypieki i przetwory. Wszystko wyprodukowane lokalnie, autorskie, niebanalne.

Lista wystawców:
Brzoskwinka Studio, Mito Sito, Yam Yest Design, zACHwyty, Myśl od Czapy, PRAMALWA, BECHANN, Magda Michalak, CZERWONYguzik, Znaki Szczególne, Rafaello, Amberious, 19Rzek/OnPaper, SZMAT SKŁAD, Paulina Frankiewicz Do Dzieła, Lenn Jewellery Magdalena Kowalczyk, Sknocone po łódzku, Przychodnia Ceramiczna, Cake Study, Emilia Śpiewak, Nastroje, Elina Toneva Ceramika, Tuli Tulinki, HAP HAP Studio, Buziwarte, Bivak Outdoor/Nastroje, Patrycja Ignaczak, Aneta Borizovski, PICKY UPCYCLED, MIOOU, Luiza Mężyńska, Mariia Snisarenko, Paulina Górniak, Poppy Paulina Ramięga, Galeria Czarna Kura, NIEWINNI, MOVEMENT, Oriental Caffe, Zakretka, Bunny Blanc Katarzyna Dacyszyn, Orinoko.
In_formacje
5.12.2021
wstęp wolny
zamknij