ART_IN
WSPÓŁPRACA
Art_Inkubator w Fabryce Sztuki zaprasza do współpracy
Art_Inkubator w Fabryce Sztuki w Łodzi to ok. 7000 m.kw. powierzchni. W zrewitalizowanych budynkach z czerwonej cegły znalazły się zarówno charakterystyczne sale z żeliwnymi słupami i drewnianymi podłogami jak i nowoczesne sale konferencyjne a nawet sala teatralno-koncertowa. Zapraszamy do korzystania z naszych przestrzeni.
W Art_Inkubatorze możliwa jest realizacja różnego rodzaju działań artystycznych i kulturalnych oraz z zakresu przemysłów kreatywnych. Odbywają się tu m.in.: festiwale, konferencje, spotkania, koktajle, sympozja, targi, wystawy, szkolenia, warsztaty, spektakle i koncerty.

Fabryka Sztuki w Łodzi jest otwarta na propozycje współorganiacji wydarzeń kulturalnych lub z zakresu przemysłów kreatywnych. Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail art_in@fabrykasztuki.org.
inne z kategorii
NIEWINNI
klubokawiarnia na Tymienieckiego 3 jest już otwarta!
Wpadnijcie zobaczyć jak załoga Winnych odczarowała bar na parterze Art_Inkubatora! Nie mamy wątpliwości, że zatroszczą się o to miejsce jak o swój drugi dom. NieWinni są także otwarci podczas wydarzeń na Tymienieckiego 3.

godziny otwarcia:
nd zamknięte
pon zamknięte
wt-czw 9:00-21:00
pt 9:00-24:00
sob 15:00-24:00
zamknij