ART_IN
WSPÓŁPRACA
Art_Inkubator w Fabryce Sztuki zaprasza do współpracy
Art_Inkubator w Fabryce Sztuki w Łodzi to ok. 7000 m.kw. powierzchni. W zrewitalizowanych budynkach z czerwonej cegły znalazły się zarówno charakterystyczne sale z żeliwnymi słupami i drewnianymi podłogami jak i nowoczesne sale konferencyjne a nawet sala teatralno-koncertowa. Zapraszamy do korzystania z naszych przestrzeni.
W Art_Inkubatorze możliwa jest realizacja różnego rodzaju działań artystycznych i kulturalnych oraz z zakresu przemysłów kreatywnych. Odbywają się tu m.in.: festiwale, konferencje, spotkania, koktajle, sympozja, targi, wystawy, szkolenia, warsztaty, spektakle i koncerty.

Fabryka Sztuki w Łodzi jest otwarta na propozycje współorganiacji wydarzeń kulturalnych lub z zakresu przemysłów kreatywnych. Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail art_in@fabrykasztuki.org.
inne z kategorii
NIEWINNI
klubokawiarnia na Tymienieckiego 3
Cień pofabrycznych budynków, podpłomyki i... wino! NieWinni to jedna z najfajniejszych klubokawiarni w Łodzi i nie boimy się mówić o tym głośno. Jeśli zabraknie dla Was miejsca przy Piotrkowskiej, wiecie, gdzie się kierować :)
zamknij