ART_IN
Wystawa "Granice Intymności" 2017/2019 - ASP Łódź
In_formacje
wernisaż: 11 kwietnia 2019, godz. 19:00

czas trwania wystawy: 11-24 kwietnia 2019
godz. otwarcia: 9:00-20:00

miejsce: Otwarta Pracownia nad klubokawiarnią FORMAT, Art_Inkubator w Fabryce Sztuki

adres: Tymienieckiego 3, Łódź

wstęp wolny
Granice Intymności przedstawione w Art_Inkubatorze to temat realizowany przez studentów ASP w latach 2017/2019 pod opieką doktorantki Marty Tołkacz oraz prowadzącego pracownię prof. Marka Herbika. Cykl jest eksperymentem psychologicznym i pracą badawczą, która ma na celu analizę oraz sposób wyrażania trudnych emocji za pomocą obrazu fotograficznego. Na wystawie będzie można zobaczyć pracę wraz z osobistym komentarzem ponad sześćdziesięciu młodych, utalentowanych artystów z Polski i zagranicy.
Pojęcie intymności pochodzi od łacińskiego słowa „intimus” co znaczy „wewnętrzny, najgłębszy”. Wnikając w znaczenie określenia Intymność okazuje się, że im bardziej jest rozbudowane życie wewnętrzne człowieka, tym z większą ilością sfer można to powiązać. Intymność to delikatna przestrzeń, do której dostęp powinny mieć tylko wybrane osoby.

Jest to kolejna odsłona projektu na przestrzeni 2017 – 2019 roku.

Projekt plakatu powstał przy współpracy z Anetą Kosin.
In_formacje
wernisaż: 11 kwietnia 2019, godz. 19:00

czas trwania wystawy: 11-24 kwietnia 2019
godz. otwarcia: 9:00-20:00

miejsce: Otwarta Pracownia nad klubokawiarnią FORMAT, Art_Inkubator w Fabryce Sztuki

adres: Tymienieckiego 3, Łódź

wstęp wolny
inne z kategorii
Łódź Design Festival 2019
2019_05_26/17
Łódź Design Festival to najstarszy festiwal designu w Polsce, organizowany od 2007 roku, poświęcony wzornictwu przemysłowemu, projektowaniu graficznemu, architekturze, rzemiosłu, kreowaniu usług i interakcji. Festiwal aspiruje do miana najbardziej opiniotwórczego wydarzenia dotyczące designu w Europie Środkowo-Wschodniej. Każdego roku na festiwalu prezentowane są najważniejsze trendy i kierunki w światowym wzornictwie. Festiwal co roku w ramach konkursu make me! oraz plebiscytu must have! wyróżnia najlepsze projekty i wdrożenia polskich i zagranicznych projektantów. Jest również platformą spotkań między twórcami, producentami i dystrybutorami, umożliwia i zachęca do udziału w projektach ukierunkowanych na rozwój biznesowy polskiej branży wzorniczej. Na Łódź Design Festival zapraszają Ceramika Paradyż – Mecenas festiwalu oraz Łódzkie Centrum Wydarzeń i Miasto Łódź.
zamknij