ART_IN
Zostań Rezydentem Art_Inkubatora!
In_formacje
start konkursu: 15 lutego 2021
koniec konkursu: 30 czerwca 2021

SPOTKANIA INFORMACYJNE
daty: 1 marca, 5 kwietnia, 3 czerwca, 10 maja (wyjątek), 7 czerwca 2021
godz. 12:00-14:00
miejsce: Art_Inkubator w Fabryce Sztuki w Łodzi / Tymienieckiego 3

więcej informacji: konkurs@fabrykasztuki.org

link do dokumentów konkursowych: https://tiny.pl/r2183
Art_Inkubator w Fabryce Sztuki to miejsce, gdzie kreatywność spotyka się z przedsiębiorczością. Fabryka Sztuki poprzez Art_Inkubator zapewnia pomoc firmom z branży kreatywnej w najtrudniejszym momencie działalności, czyli na starcie i przez pierwsze lata funkcjonowania. Nadszedł czas, żeby działające w inkubatorze firmy ruszyły dalej. Dzięki temu ustępują miejsca innym, które właśnie teraz tego wsparcia potrzebują.
SPOŁECZNOŚĆ

Art_Inkubator to przede wszystkim społeczność ludzi kreatywnych i przedsiębiorczych. Można tutaj porozmawiać o swoim biznesie i nowym produkcie, a także znaleźć beta-testerów. Do tej pory w Art_Inkubatorze swoje miejsce znalazło kilkadziesiąt firm z branży przemysłów kreatywnych, m.in.: projektanci, architekci, fotografowie, agencje kreatywne, filmowcy, graficy. Zgromadzenie wielu i tak różnych biznesów pod jednym dachem daje unikatowe możliwości współdziałania i tworzenia.

WSPARCIE

Dołączając do naszej społeczności możesz zyskać:
- ludzi, na których zawsze możesz liczyć;
- wymianę wiedzy i doświadczenia;
- partnerów biznesowych;
- wsparcie merytoryczne w prowadzeniu własnego biznesu;
- możliwość korzystania np. z sal spotkań biznesowych, konferencyjnych, foto atelier;
- biuro, pracownię lub galerię w miejscu, które zachwyci Twoich klientów.

Aplikując w konkursie na Rezydenta Art_Inkubatora, w formularzu należy zaznaczyć, jakie wsparcie jest najbardziej potrzebne. W kolejnym etapie, rozmawiamy z kandydatem i wspólnie zastanawiamy się, która z trzech możliwych opcji jest najlepsza – Rezydent z własną przestrzenią, Rezydent z przestrzenią współdzieloną czy Rezydent wirtualny. Rezydent z przestrzenią to firma, która zdecydowanie potrzebuje biura lub pracowni i wsparcia miękkiego. Rezydent wirtualny to firma, która nie ma swojej przestrzeni w inkubatorze, ale może korzystać ze wsparcia w postaci powierzchni dodatkowych (sale konferencyjne, pokój spotkań biznesowych, pracownia, foto atelier, sale wystawiennicze) oraz ze wsparcia miękkiego: konsultacji biznesowych, księgowych i prawnych. Dodatkowym i bezcennym wsparciem jest integracja sektora kreatywnego pod adresem Tymienieckiego 3.

KONKURS

15 lutego 2021 r. rusza nowy konkurs na Rezydentów Art_Inkubatora, w którym można dostać wsparcie w prowadzeniu swojego pierwszego biznesu. Aplikacje można składać do 30 czerwca 2021 r. W linku poniżej znajdziesz dokumenty konkursowe oraz formularz. Chcielibyśmy, aby zawarte w nim pytania pomogły usystematyzować i doprecyzować zakres Twoich umiejętności, dotychczasowych osiągnięć oraz wiedzy, które mogą być przydatne w założeniu i prowadzeniu własnej firmy. Przekonaj nas o tym, że jesteś osobą świadomą swojego potencjału, potencjału miejsca, w którym zamierzasz prowadzić działalność, a zaprosimy Cię do kolejnego etapu rekrutacji.

Link: https://tiny.pl/r2183

Uwaga!

Zgłoszenia do konkursu odbywają się wyłącznie poprzez formularz online, inne formy zgłoszeń nie będą rozpatrywane. Ostateczny termin składania formularzy: 30 czerwca 2021 roku. Od momentu złożenia wniosku do zaproszenia do kolejnego etapu rekrutacji minie około 1,5 miesiąca. Pytania dot. konkursu kierujcie na konkurs@fabrykasztuki.org.

SPOTKANIA INFORMACYJNE

W wybrane dni w godz. 12:00-14:00 zapraszamy na spotkania informacyjne, na których dowiecie się więcej o wymaganiach i formule konkursowej, regulaminie i Art_Inkubatorze. Na wszystkie pytania odpowiadamy również pod powyższym mailem.

daty: 1 marca (poniedziałek), 12 kwietnia (poniedziałek), 10 maja (wtorek), 7 czerwca (wtorek) 2021
miejsce: Art_Inkubator w Fabryce Sztuki w Łodzi / Tymienieckiego 3
In_formacje
start konkursu: 15 lutego 2021
koniec konkursu: 30 czerwca 2021

SPOTKANIA INFORMACYJNE
daty: 1 marca, 5 kwietnia, 3 czerwca, 10 maja (wyjątek), 7 czerwca 2021
godz. 12:00-14:00
miejsce: Art_Inkubator w Fabryce Sztuki w Łodzi / Tymienieckiego 3

więcej informacji: konkurs@fabrykasztuki.org

link do dokumentów konkursowych: https://tiny.pl/r2183
inne z kategorii
NIEWINNI
klubokawiarnia na Tymienieckiego 3
Cień pofabrycznych budynków, podpłomyki i... wino! NieWinni to jedna z najfajniejszych klubokawiarni w Łodzi i nie boimy się mówić o tym głośno. Jeśli zabraknie dla Was miejsca przy Piotrkowskiej, wiecie, gdzie się kierować :)
zamknij